جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان چهارمحال و بختیاری

city
   
 
  • تحقق 42درصدی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری

    تحقق 42درصدی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری

   تاکنون 42.5 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان اجرایی شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 42.5 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان اجرایی شده است.

   سید نعیم امامی روز چهارشنبه در یکصد و هفتاد و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از ابتدای تشکیل و فعالیت این ستاد تاکنون یکهزار و 443 پرونده با یکهزار و 645 مصوبه بررسی شده است.
   وی افزود: از مجموع مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری تاکنون 700 مصوبه برابر 42.5 درصد اجرایی شده است و مابقی مصوبات در دست اقدام است.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: در این نشست برای رفع مشکل 6 طرح صنعتی و کشاورزی استان تصمیم گیری شد.
   سیامک سلیمانی دشتکی اظهار کرد: برای رفع مشکل مربوط به این طرح ها 16 مصوبه از سوی اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری تصویب شد.
   وی افزود: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری به تمامی درخواست های مربوط به واحدهای تولیدی مشکل دار رسیدگی می کند.
   سلیمانی دشتکی تاکید کرد: برخی مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در نشست های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و همچنین کارگروه اقتصاد مقاومتی استان حضور پیدا نمی کنند.
   وی یادآور شد: این مدیران باید علت غیبت خود در این جلسات مهم را به صورت مکتوب اعلام کنند.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان باید اسامی مدیران غایب و علت غیبت آنان را به اطلاع استاندار برساند.
   وی گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از اهمیت ویژه تری نسبت به سایر نشست های تصمیم گیری برخوردار است، به همین منظور مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری موظفند در این نشست ها حضور یابند.
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به منظور بررسی مشکلات طرح های تولیدی و برنامه ریزی برای تسریع در رفع مشکلات این واحدها در دولت یازدهم تشکیل و فعال شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,501,421
تعداد بازدید امروز : 1,605
آخرین به روزرسانی : 09:36  1397/02/03
Page created in 2.205472946167 seconds.
memoryUsage : 43482Kb