جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان چهارمحال و بختیاری

city
   
 
  • شهرکرد:

   روزهای پایانی طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس چهارمحال وبختیاری

    روزهای پایانی طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس چهارمحال وبختیاری

   طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در چهارمحال وبختیاری به روزهای پایانی نزدیک می شود.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: نظارت 40 گروه بازرسی بر بازار ویژه بازگشایی مدارس +فیلم40گروه بازرسی بر قیمت عرضه کالا و لوازم تحریر در بازار نظارت ویژه دارند و هرگونه تخلف را پیگیری و بررسی می‌کنند.

   سید نعیم امامی افزود: این طرح نظارتی با توجه به افزایش تقاضا برای خرید لوازم نوشتاری، کیف و کفش و سایر ملزومات تحصیلی تا پایان مهرماه ادامه دارد.
   وی با بیان اینکه چگونگی عرضه انواع نوشت افزار، پوشاک، کیف و کفش از مهم‌ترین موارد بازرسی و نظارت هستند، افزود: این بازرسی به منظور جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها و بروز تخلفات احتمالی واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و رسیدگی به شکایات و گزارش‌های مردمی انجام می‌شود.
   وی گفت :گروه های نظارتی از توزیع و فروش لوازم التحریر خارجی و داخلی بدون استاندارد و بی‌کیفیت با هماهنگی مراجع مربوط جلوگیری و با متخلفان برخورد می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در صورت مشاهده تخلف ، بازرسان پرونده متخلف را به تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ارجاع می دهند افزود :در صورت درج نکردن قیمت کالا و ارائه ندادن فاکتور خرید و فروش کالاو لوازم التحریر با متخلف برخورد قانونی می‌شود

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,597,061
تعداد بازدید امروز : 1,082
آخرین به روزرسانی : 07:27  1397/04/25
Page created in 2.696907043457 seconds.
memoryUsage : 43740Kb