جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان چهارمحال و بختیاری

city
   
 
  • در چهارمحال و بختیاری:

   تصویب ۲۴۵ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید

   تصویب ۲۴۵ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید

   اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با پرداخت ۲۴۵ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به ۲۰ طرح و واحد تولیدی این استان موافقت کردند.

   رییس سازمانصنعت،معدن و تجارت استان در دویست و هشتمین ستاد تسهیل و رفع موانع تولید  چهارمحال و بختیاری گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات ۲۴۱ نفر اشتغالزایی در استان ایجاد می شود.
   سید نعیم امامی افزود: از ابتدای تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تاکنون ۲۰۷ جلسه برگزار شده که دو هزار و ۳۰۳ مصوبه در این جلسات به تصویب رسیده است.
   وی تصریح کرد: از ابتدای امسال نیز ۷۱۸ مورد مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی چهارمحال و بختیاری از سوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی و رفع شد.
   وی بیان داشت: ۲۵ کارگر از محموع ۱۰۰ کارگر کارخانه صبا فولاد زاگرس که تیر امسال به دلیل مشکل در تأمین مواد اولیه از کار اخراج شده بودند بازگشت به کار شدند.
   سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری هم اضافه کرد: ۷۵ کارگر اخراجی دیگر این کارخانه تا دو ماه آینده بازگشت به کار می شود.
   گودرز امیری گفت:بازگشت مازاد وثیقه بانکی از سوی تولیدکنندگان و فعالان صنعت نزد بانک های عامل ضرورت دارد.
   گفتنی است، در این نشست مشکلات تقسیط بدهی، بدهی تأمین اجتماعی و تأمین آب مورد نیاز مربوط به هفت طرح تولیدی و صنعتی چهارمحال و بختیاری بررسی و راهکارهای علمی در خصوص رفع این مشلات ارائه شد
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,597,055
تعداد بازدید امروز : 1,076
آخرین به روزرسانی : 07:27  1397/04/25
Page created in 2.2509760856628 seconds.
memoryUsage : 43740Kb