city
   
 
  • چهارمحال و بختیاری :

   برگزاری مانور مدیریت بحران در پتروشیمی لردگان

   برگزاری مانور مدیریت بحران در پتروشیمی لردگان

   مانور آتش نشانی و مدیریت بحران در پتروشیمی لردگان برگزار شد.

   مدیرعامل پتروشیمی لردگان گفت: آتش نشانان طبق برنامه زمان بندی و مطابق با سناریوی تعیین شده، با رعایت تمامی استاندارد‌ها این مانور را با موفقیت به پایان رساندند.

   محسن محمودی افزود: ارتقاء دانش و توان عملیاتی نیرو‌های عملیاتی در مقابله با حوادث احتمالی، انجام واکنش ­های سریع و مناسب و هماهنگی واحد‌های عملیاتی برای کاهش خسارت و جلوگیری از توسعه حریق و سرایت آن به دیگر نقاط از جمله اهداف اجرای این مانور بود.

   وی افزود: از ابتدای آغاز به کار پتروشیمی لردگان، تاکنون شاهد بیش از 20 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه بودیم که این نشانی آشکار از توجه به تعالی و نهادینه شدن فرهنگ مثبت HSE در مجموعه کارکنان است و این سرآمدی در واقع حاصل کار گروهی و تعامل سازنده تمامی کارکنان و کار تیمی تک تک همکاران در واحد HSEE است.

   وی خاطر نشان کرد: برگزاری این مانور‌ها باعث بالا بردن سطح آمادگی و تصمیم گیری مدیران و کارکنان و ارزیابی نقاط قوت و ضعف نیرو‌ها و همچنین حفاظت از سلامت افراد و جلوگیری از آسیب به اموال و حفاظت از محیط زیست می شود که حایز اهمیت است.

   وی افزود: تولیدات این شرکت اوره و آمونیاک و ظرفیت تولید سالانه آن یکهزار و 73 تن اوره و 677 هزار تن آمونیاک است که با توجه به فناوری های کاربردی در این پتروشیمی، منجر به کاهش مصرف آب، برق، گاز و بخار و کاهش هزینه های جانبی و بازدهی عملیات بیشتر خواهد شد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,026,790
تعداد بازدید امروز : 349
آخرین به روزرسانی : 13:56  1398/02/31