city
   
 
  • طبقه بندی پرسش های متداول
  • طبقه بندی پرسش های متداول
  •  
  • بیشترین سوالات پرسیده شده

   آیا امکان تغییر نام پروانه بهره برداری وجود دارد ؟

   بله ، در کلیه موارد تغییر نام با تنظیم صلح نامه امکان پذیر است . - تغییر نام شرکتها : با دریافت آگهی تغییر نام روزنامه رسمی نام جدید بصورت ظهرنویسی در پروانه بهره برداری درج می گردد . - تغییر نام مالکیت واحد صنعتی : با دریافت مدارک رسمی محضری مبنی بر انتقال واحد صنعتی ( بویژه زمین و ساختمان ) نام خریدار جدید در پروانه بهره برداری بصورت ظهرنویسی درج می گردد . - در صورت استیجاری بودن محل فعالیت ارائه سند اجاره رسمی الزامی است . ( لازم بذکر است که بندهای فوق الاشاره برای دارندگان کارت شناسایی و گواهی فعالیت صنعتی نیز قابل اجرا می باشد )

   پروانه بهره برداری معدنی چیست ؟

   پروانه بهره برداری معدنی مجوزی است که توسط وزارت صنایع و معادن برای بهره برداری از معدن برای مدت معینی در محدوده مشخصی صادر می شود .

   آیا ظرفیت تولید را می توان افزایش داد ؟

   بله ، ضمنا برای دارنده پروانه بهره برداری که نسبت به افزایش ظرفیت یا تولید محصولات جدید اقدام نموده است ، مشروط به رعایت شرایط و ضوابط ، جواز تاسیس طرح و توسعه صادر می گردد .

   مراحل و مدارک گواهینامه اکتشاف چیست ؟

   الف- انجام عملیات اکتشاف توسط متقاضی بر اساس طرح تصویب شده . ب- ارائه گزارش پایان عملیات اکتشاف و درخواست اعزام کارشناس توسط متقاضی . د- اعزام کارشناسان و اظهار نظر در مورد کفایت عملیات اکتشاف . و- بررسی گزارش کارشناس و سایر مدارک ارائه شده توسط متقاضی در کمیسیون گواهینامه اکتشاف . ی- صدور گواهینامه اکتشاف در صورت تائید کمیسیون و ابلاغ به متقاضی .

مجموع بازدیدها : 3,055,231
تعداد بازدید امروز : 462
آخرین به روزرسانی : 08:24  1398/03/23