X
سه شنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ۳۲۴
چچ

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی

به پورتال سازمان صنعت معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خوش‌آمدید. این سازمان بر اساس ماده ۷ تصویب‌نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395، خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به‌منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می‌نماید. در این بیانیه شرح می‌دهیم که چه اطلاعاتی و چگونه از کاربران این سازمان دریافت می‌گردد و اینکه این اطلاعات به چه منظوری مورداستفاده قرارگرفته و چگونه از آن محافظت می‌گردد. اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه‌تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آن‌ها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورداستفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات مذکور بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، در اختیار فرد یا مؤسسه‌ی دیگری قرار نخواهد گرفت.

لازم به توضیح است که ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس‌دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

اطلاعات اخذشده

به‌منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است اتخاذ شود. این اطلاعات شامل موارد ذیل است:

  • کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی
  • نام و نام خانوادگی برای اشخاص حقیقی و نام شرکت برای اشخاص حقوقی
  • شماره تماس همراه برای اطلاع‌رسانی پیامکی وضعیت درخواست­های شما
  • آدرس ایمیل
  • و سایر اطلاعات نظیر کد پستی و اطلاعات کیفی و کمی کسب‌وکار شما متناسب با نوع درخواست شما در راستای ارائه خدمات مجوزهای الکترونیکی کسب‌وکار

چگونگی بهره‌برداری از اطلاعات

محل ذخیره‌سازی اطلاعات، نحوه استفاده از آن‌ها و افراد یا سازمان‌هایی که به آن دسترسی دارند به شرح ذیل است:

  • کلیه اطلاعات درگاه الکترونیکی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری و کلیه درگاه‌های مورداستفاده آن در سرورهای داخلی وزارت متبوع نگهداری می‌گردد و سطح امنیتی قابل قبولی در آن‌ها رعایت شده است.
  • اطلاعات اخذشده از کاربران صرفاً در اختیار متولیان رسیدگی به درخواست‌های طرح‌شده کاربران قرار خواهد گرفت. این متولیان شامل واحدهای سازمانی و معاونت مربوطه در وزارت متبوع است.

امنیت اطلاعات

ما اطمینان می‌دهیم که اطلاعات شمارا به‌غیراز موارد ذکرشده در این بیانیه، در اختیار هیچ سازمان، یا فرد، یا تارنمایی قرار نخواهد گرفت.

استفاده از کوکی‌ها

به‌منظور بهبود استفاده از تارنما، از کوکی‌های استفاده می‌شود. کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنما ما بر روی رایانه شخصی شما قرار می‌دهد تا بتواند اطلاعاتی در مورداستفاده شما از تارنما داشته باشد. شما می‌توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود، از استفاده از کوکی‌ها جلوگیری کنید.

سازمان صنعت، معدن تجارت

چهارمحال وبختیاری

آدرس کوتاه شده:
پربازدیدترین مطالب معرفی سازمان
No Cache
Generate time: 2.4642933209737
Query time: 1.7365951538086