X
چهارشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۵۶ ۸۵۸
چچ

پیام رئیس سازمان

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحِیمِ

اَلَّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

با استعانت ازخداوند منان ودرپرتو منویات مقام معظم رهبری، با عزم ملی و درراستای اهداف سازمانی ، بنا داریم تا با بهره گیری از سیاست های ملی وکلان کشور ، همراه با خلاقیت کارکنان ، بسترمناسبی را جهت ارتقاء بهره‌وری ، رشد اقتصادی و توسعه پایدار استان فراهم نماییم.

در این راستا راهبری با بهره‌گیری از تدبیروتوان تخصصی واجرایی درحوزه‌های برنامه‌ریزی، سیاست گذاری، تقویت صادرات غیر نفتی، افزایش تولید، واگذاری امور به مردم مدیریت و نظارت در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت از مهمترین اولویت هاست.

با توجه به جایگاه مؤثر و حیاتی سازمان صنعت، معدن و تجارت در اقتصاد استان، وظایف همه ما بیش از پیش در دستیابی به پیشرفت فراگیر و توسعه پایدار، و کاهش رکود سنگین است آنهم در شرایطی که سیاست استکباری دشمن، زمین زدن ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی از راه اقتصاد است.

این مهم تنها با همراهی بخش خصوصی بعنوان رکن اصلی بدنه اقتصادی استان محقق می شود و بخش خصوصی قادر است حربه تحریم را خنثی و فرصت سازی کند.

از سویی دیگر با توجه به ظرفیت اقتصادی موجود در استان اجرای کامل سیاستهای حمایتی از بخش تولید به عنوان یک راهبرد و اولویت این سازمان است چراکه تولید، اساس اقتصاداست وتولیدکنندگان با صرفه‌جوئی در مصرف انرژی، افزایش سطح بهره‌وری، نوسازی ماشین‌آلات، افزایش صادرات و...نقش بسزایی در توسعه پایدار داشته و خواهند داشت.

انشاالله با بهره مندی و تکیه برپتانسیل شرکتهای دانش بنیان در راستای افزایش علم و ثروت، توسعه اقتصادی بر پایه دانش و تحقق اهداف علمی و اقتصادی برای گسترش اختراعات، نوآوری و تجاری سازی تحقیقات در زمینه تولید کالا و خدمات در حوزه صنعت،معدن و تجارت تلاش مضاعفی انجام پذیرد تا با خلاقیت و نوآوری های علمی نخبگان و دانشگاهیان در حوزه صنعت شاهد افزایش بهره وری، ایجاد تکنولوژیهای جدید، ایجاد کالا و خدمات، افزایش درآمدو رفاه اجتماعی باشیم.

امید داریم با توکل به خداوند بزرگ با همفکری و همکاری بیشتر مسئولان استانی و ملی در مسیر اهداف سازمانی بتوانیم توسعه و رشد چشمگیری در بخش تولید، توزیع و تجارت داشته باشیم

امید است با همکاری وتلاش های بی شائبه نیروی انسانی متخصص ، کارآمد ومسئول و با تدوین برنامه‌های توسعه اقتصادی، هماهنگی و راهبری صحیح استانی بتوانیم در چارچوب اهداف کشورگام موثری برداشته و نقش آفرین باشیم که تلاش مجموعه گسترده صنعت،معدن و تجارت، در نهایت خدمت به مردم معنا می‌شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.3362374305725
Query time: 3.6124714215597