X
دوشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۶ ۹۶
چچ
عرضه ۴۰۰ تن برنج دولتی وارد بازار استان

چهارمحال و بختیاری:

عرضه ۴۰۰ تن برنج دولتی وارد بازار استان

۴۰۰ تن برنج دولتی وارد بازار استان چهارمحال و بختیاری شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تنظیم بازار گفت: ۴۰۰ تن برنج دولتی وارد بازار استان شدواین میزان برنج درقالب چهارهزارکیسه ۱۰ کیلوگرمی و به‌منظور مصرف خانوار وارد بازار شده است.
مرادی تاکید کرد: کیسه ۱۰ کیلوگرمی برنج دولتی از نوع ۱۱۲۱ هندی موجود در بازار استان به قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال عرضه می‌شود.
به‌تازگی برای تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری ۶ هزار و ۳۶۴ تن قند و شکر وارد بازار استان شد که از این میزان ۴۴۰ تن قند و ۴۱۱ تن شکر به‌منظور مصرف خانوار و پنج هزار و ۵۱۳ تن شکر برای مصرف صنف و صنعت بوده است.
قند توزیع شده در بازار چهارمحال و بختیاری با قیمت ۹۷ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم و به‌صورت شکسته در بسته‌بندی‌های پنج کیلوگرمی و شکر مصرف خانوار در بسته‌بندی‌های یک کیلوگرمی با قیمت ۸۷ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم به مشتریان عرضه خواهد شد.
شکر مورد نیاز برای مصرف صنف و صنعت در بازار چهارمحال و بختیاری به‌ازای هر کیلوگرم ۱۱۵ هزار ریال عرضه می‌شود.
هم‌اکنون افزون‌بر ۴۴ هزار واحد صنفی زیرمجموعه ۹ اتاق اصناف و ۱۶۶ اتحادیه در چهارمحال و بختیاری خدمات‌رسانی و فعالیت می‌کند.
از این تعداد هشت هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی، هفت هزار و ۲۰۰ واحد خدمات فنی، ۲۳ هزار و ۷۰۰ واحد توزیعی و چهار هزار و ۹۰۰ واحد خدماتی مشغول به فعالیت است.
چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان با جمعیتی افزون‌بر ۹۷۹ هزار نفر است

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2003447214762
Query time: 2.4094344774882