X
سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ۲۲
چچ
بررسی موانع و مشکلات واحدهای اقتصادی و تولیدی

چهارمحال و بختیاری:

بررسی موانع و مشکلات واحدهای اقتصادی و تولیدی

موانع ۹ بنگاه اقتصادی چهارمحال و بختیاری در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری طرح و بررسی شد

رییس سازمان صمت استان در این نشست از بررسی مشکلات ۹ واحد اقتصادی استان خبرداد و گفت:هم اکنون بیش از ۹۲ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان محقق شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در این نشست با تاکید بر هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع تولید و تسهیل در فعالیت واحد‌های تولیدی گفت: بی‌شک رونق تولید زمینه اشتغالزایی و توسعه اقتصادی استان را به دنبال دارد و باید از تمامی ظرفیت‌ها بهره‌گیری کرد.

الله‌کرم نصیری افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های استان حمایت از بخش تولید، احیای واحد‌های راکد و رفع موانع تولید است و در همین راستا بیش از ۶۰ جلسه تشکیل شده است.

وی با اشاره به مشکلات واحد‌های تولید آب معدنی واقع در شهرستان کوهرنگ، اظهار داشت: این واحد‌ها در خصوص تسهیلات بانکی و نصب کنتور آب با مشکلاتی روبرو بودند که با حضور بانک‌های عامل و شرکت آب منطقه‌ای بررسی و برطرف شد.

معاون امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: برخی واحد‌های گردشگری استان نیز با مشکلاتی روبرو بودند که مقرر شد با تشکیل کمیته‌های تخصصی این مشکلات به طور کامل برطرف شود.

نصیری به تفاهم‌نامه بانک‌های استان با دستگاه‌های اجرایی در خصوص اجرای طرح‌های جهش تولید استان اشاره کرد و گفت: در قالب این تفاهم‌نامه‌ها ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های جهش تولید اختصاص یافت.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 14.378493944804
Query time: 13.615034103394