X
یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷ ۲۵
چچ
اتمام ۱۰۰ درصد سهمیه میوه نوروزی چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری:

اتمام ۱۰۰ درصد سهمیه میوه نوروزی چهارمحال و بختیاری

۱۰۰ درصد سهمیه میوه نوروزی چهارمحال و بختیاری فروخته شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به میزان توزیع میوه نوروزی گفت: ۱۰۰ درصد سهمیه میوه شب عید این استان به فروش رسید.
جهانبخش مرادی تاکید کرد: برای تنظیم میوه بازار شب عید در چهارمحال و بختیاری ۵۵۰ تن میوه شامل ۳۵۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب درختی خریداری و به‌ طور کامل فروخته شد.

وی افزود: در چهارمحال و بختیاری میوه‌های تنظیم بازار شب عید شامل پرتقال و سیب درختی در انبارهای آن، به‌علت عرضه به‌موقع در شبکه، فاسد و خراب نشد.مرادی تصریح کرد: براساس مصوبه کمیته راهبری میوه چهارمحال و بختیاری قیمت پرتقال شمال ۱۱۳ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم و قیمت سیب زرد درختی ۱۰۲ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم تعیین شده بود.وی یادآور شد: در روزهای اخیر به‌علت جلوگیری از فساد و خرابی میوه‌های نوروزی باقی‌مانده در انبارهای چهارمحال و بختیاری، پرتقال با قیمت ۱۰۳ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم و سیب درختی با قیمت ۹۰ هزار ریال به‌ازای هر کیلوگرم به فروش رسید. برای تنظیم میوه بازار شب عید در چهارمحال و بختیاری ۵۵۰ تن میوه شامل ۳۵۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب درختی خریداری و با پنج تا ۱۰ درصد ارزان‌تر از قیمت بازار در ۵۸ غرفه بین مردم استان توزیع شد.چهارمحال و بختیاری ۱۰ شهرستان با ۹۷۹ هزار نفر جمعیت دارد

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 13.27836004893
Query time: 12.500314553579