X
شنبه, ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۱ ۱۷
چچ
بازگشت هشت واحد صنعتی به چرخه تولید

چهارمحال و بختیاری:

بازگشت هشت واحد صنعتی به چرخه تولید

هشت واحد صنعتی چهارمحال و بختیاری به چرخه تولید بازگشت.

معاون امورصنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری درنشست با خبرگزاری تسنیم از بازگشت به چرخه تولیدهشت واحدصنعتی در استان در ۶ ماهه نخست امسال خبر دادوگفت: تعهدامسال این سازمان احیای ۲۰ واحد صنعتی است.
محمدکاظم منزوی افزود:در نشست با خبرنگاران این استان افزود: با پایش‌های انجام شده ۸۹ واحد تولیدی راکد در استان که قابلیت فعال‌سازی مجدد را دارد شناسایی شده است که در سالجاری تاکنون هشت واحد به چرخه تولید بازگشته است.

وی با بیان اینکه واحدهای فعال شده برای ۹۸ نفر اشتغال زایی کرده است،افزود: این واحدها شامل تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی، تولید سیم مفتول، خوراک آماده آبزیان، سوسیس و کالباس، لوله واتصالات و کاغذ است.

منزوی تصریح کرد: علاوه‌بر آن ۶ واحدراکد تولید فراوری شن و ماسه نیز خارج از شهرک‌های صنعتی در حال فعال‌سازی است که به زودی در لیست واحدهای فعال‌سازی مجدد قرار می‌گیرد.

معاون امورصنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به فرایندبازگشت به چرخه تولید واحدهای صنعتی، افزود: این فرایند بسیار پیچیده و طولانی است به نحوی که واحد تولیدی باید به مرحله تولید برسد، پس از آن ۲ ماه از روند تولید آن واحد بگذرد و علاوه‌بر آن تمامی بدهی‌های خود را پرداخت کرده باشد تا این واحد تولیدی در لیست واحدهای فعال قرار گیرد.

منزوی خاطر نشان کرد: برای اینکه هر واحد تولیدی راکد بتواند به مرحله تولید و فعالیت مجدد برسد باید به مدت ۲ سال پیگیری کرد.
منزوی تصریح کرد:با پایش‌های انجام شده ۸۹ واحد تولیدی راکد در چهارمحال و بختیاری که قابلیت فعال‌سازی مجدد را دارد شناسایی شد.

محمدکاظم منزوی افزود: این واحد‌ها شامل تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی، تولید سیم مفتول، خوراک آماده آبزیان، سوسیس و کالباس، لوله و اتصالات و کاغذ است.

به گفته وی، واحد‌های فعال شده برای ۹۸ نفر در استان اشتغال ایجاد کرده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.0783206621806
Query time: 2.2394264539083